Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Anya". Wiszące witryny zostały mocno podświetlone energooszczędnym oświetleniem LED - dzięki temu meble mogą być dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu. Fot. Black Red White

Meble w salonie. Zobacz kolekcje z oświetleniem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 sty 2015 11:57 (aktualizacja: 05 sty 2015 08:46)

Meble z oświetleniem nie wychodzą z mody. Nic dziwnego. Są nie tylko przydatne i funkcjonalne, ale też ciekawe pod względem wyglądu. Zobaczcie co przygotowali dla was producenci na kolejny sezon...

Czy w 2015 roku można spodziewać się rewolucji jeśli chodzi o meble do salonu? Obserwując najnowszą ofertę polskich i zagranicznych sklepów meblowych można zauważyć dalszy rozwój trendów, które pojawiły się już wcześniej. Wszystko zmierza ku jak największej wygodzie oraz coraz większej funkcjonalności mebli.   

Przykładem mogą być meble z oświetleniem, które są prawdziwie "przyjemne" w użytkowaniu i w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb domowników. Możliwości funkcjonalnego i dekoracyjnego wykorzystania oświetlenia jest wiele. Trendem, który z roku na rok zdobywa na popularności jest energooszczędna technologia LED. Wśród wielu zalet tego oświetlenia można wymienić szerokie możliwości zastosowania oraz opcję zmiany koloru światła (system RGB). Warto zaznaczyć, że na osiąganie nastrojowych efektów i aranżacji świetlnych (niedostępnych przy użyciu tradycyjnych źródeł światła), wpływają też bardzo małe rozmiary diod LED. Można je upinać i montować dosłownie wszędzie - w szklanych półkach, we wnękach, w witrynach, w wezgłowiach i cokołach szafek i regałów. 

Oświetlenie w meblu to także doskonałe źródło dodatkowego światła w ciemnym wnętrzu, a dzięki małym punktom świetlnym umieszczonym wewnątrz mebla, przedmioty znajdujące się na półkach są pięknie wyeksponowane. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA