Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko we wnęce z dekoracyjną tapetą wyznaczy strefę spania w sypialni. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w sypialni. 10 pomysłów na modny zagłówek

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 kwi 2017 09:41 (aktualizacja: 30 kwi 2017 12:59)

Zagłówek łóżka może być nie tylko wygodną podporą dla naszych pleców, ale również ozdobą całej sypialni. Zobacz najciekawsze pomysły na modny zagłówek.

Wybierając gotowe łóżko od producenta zagłówek mamy w parze. Jedni dają nam możliwość zmiany tkaniny, jaką jest tapicerowany lub montażu oświetlenia, który coraz częściej jest dodatkiem w modelach fornirowanych. Jak jednak poradzić sobie z zagłówkiem, jeśli kupujemy łóżko na indywidualne zamówienie? 

Modnym rozwiązaniem jest montaż zagłówka z modułowych paneli, które przymocowuje się do ściany. Dzięki temu, że są tapicerowane tkaniną, sypialnia wydaje się znacznie bardziej przytulna, zaś sam zagłówek znacznie poprawia nasz komfort przebywania w łóżku. Można się o niego wygodnie oprzeć, a brak chłodnej ściany za głową, sprawia również, że śpi się nam lepiej. 

Aby dodać aranżacji sypialni charakteru warto odpowiednio zaaranżować ścianę za łóżkiem. Wówczas nawet najbardziej klasyczny zagłówek będzie prezentował się wyjątkowo. Lustra zawieszone nad łóżkiem optycznie powiększą wnętrze, a umieszczenie mebla we wnęce i ozdobienie jej tapetą, wyznaczy główny punt sypialni. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy 10 najciekawszych pomysłów na zagłówek łóżka. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA