Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja mebli do sypialni Lorem z łóżkiem tapicerowanym niebieską tkaniną. Fot. Paged Meble

Meble w sypialni. Oryginalne pomysły na zagłówek łóżka

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 marz 2017 09:56 (aktualizacja: 10 marz 2017 10:30)

Łóżko z zagłówkiem to komfort i wygoda. Mebel nie tylko pięknie urozmaica aranżację sypialni, zabezpiecza również ścianę przed zabrudzeniem.

Łóżka z zagłówkiem cieszą się aktualnie ogromnym powodzeniem. To świetny sposób na oryginalną dekorację wnętrza w którym śpimy. Zagłówek zapewnia wygodne oparcie, a przy tym sprawia, że łóżko i sypialnia wydają się bardziej przytulne. Na łóżkach z tzw. szczytem można wygodnie siedzieć, a nasz kręgosłup ma odpowiednie podparcie. 

Zagłówek możemy zakupić w komplecie z łóżkiem. Do wyboru mamy zagłówki drewniane lub tapicerowane. Proste, typowo nowoczesne, eleganckie czy klasyczne – łóżka z zagłówkiem występują w różnych stylach. 

Innym rozwiązaniem jest wykonanie zagłówka na zamówienie. W sklepach mamy ogromny wybór dekoracyjnych paneli, które spełnią wszystkie nasze potrzeby. Możemy dowolnie je układać, łączyć kolory czy wzory. Warto również rozważyć stworzenie zagłówka pod postacią konstrukcji wkomponowanej w szafki nocne lub całą zabudowę meblową. Tego typu rozwiązanie będzie we wnętrzu nietypową dekoracją, a przy tym bardzo funkcjonalną, zapewni bowiem dodatkowe miejsce na przechowywanie. Zagłówek możemy dodatkowo doświetlać. Oświetlenie pięknie podkreśli jego dekoracyjny charakter i stanie się dodatkowym źródłem światła. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA