Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa modułowa "On the rocks" marki Edra. Narożnik ten ma nietypowy kształt, który przypominać ma elementy skał lub kamieni. Szczególną uwagę zwracają niskie oparcia, które "rzuca się" na sofę. Całość utrzymana w granatowej tapicerce, która doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Fot. Edra

Meble wypoczynkowe o nietypowych kształtach

  • Autor: Beata Michalik
  • 04 sie 2014 14:25 (aktualizacja: 06 sie 2014 08:06)

Zaokrąglone, wielokątne, o niezwykłych kształtach, często składające się z modułów różnej wielkości, pozwalających na dowolne ustawienie siedziska i oparcia - tego rodzaju meble wypoczynkowe ożywiają wnętrze salonu i czynią go bardziej funkcjonalnym.

Meble wypoczynkowe o nietypowych kształtach mają w zasadzie tylko jedną wadę - trudno je usytuować w pokoju o standardowej (czytaj - niewielkiej) powierzchni, pełnym kątów prostych, które aż się proszą o równie proste umeblowanie. Są zatem zarezerwowane dla dużych przestrzeni, otwartych wnętrz w nowocześnie zaprojektowanych domach jednorodzinnych. Idealne również do mieszkań typu loft, a także przestrzeni publicznych, biurowców, hotelowych lobby i poczekalni.

Sofy i narożniki, którymi można "bawić się", w dowolny sposób kreując ich kształt są zazwyczaj bardzo funkcjonalne. Na wielu z nich można siedzieć lub leżeć w dowolnych pozycjach, zmieniać oparcie w stolik, a zwykłe siedzisko - w szezlong. Nadają się do ustawienia na środku pokoju, dzięki czemu można je wykorzystać z każdej strony - nie tylko jako miejsce do siedzenia, ale również jako regał na książki lub miejsce na podręczne drobiazgi.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA