Meble.com.pl - komfort na miarę

Meblościanka Mezzo w kolorze białego połysku, z elementem ryflowanym w kolorze dębu sonoma, daje możliwość urządzenia pokoju w nowoczesnym stylu. Fot. Meble Wójcik

Meblościanka w salonie. Nowości do 2 tys złotych!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 kwi 2015 11:11 (aktualizacja: 17 kwi 2015 08:13)

Meblościanka to mebel ponadczasowy. W ofercie polskich sklepów znajdziemy więc wiele propozycji mebli tego rodzaju. Dziś prezentujemy propozycje, które nie kosztują więcej niż 2 tys złotych.

Meblościanka to mebel, który wprost idealnie sprawdzi się w niewielkim salonie w bloku. Ze względu na swoje niewielką formę i zgrabne kształty pozwala odpowiednio zagospodarować nieustawne pomieszczenie tak, by nie straciło na uroku, a zyskało na funkcjonalności. Ciekawie prezentują się zwłaszcza kolekcje składające się kilku modułów, które pozwalają na ustawianie w dowolnych konfiguracjach. Można z nich skomponować kącik telewizyjny, albo dostawić witrynę lub regał na książki. 

Jeśli chodzi o wzornictwo popularnych obecnie meblościanek w sklepach nadal najwięcej możemy spotkać propozycji w połyskującej bieli - prostych pod względem wzornictwa i bardzo nowoczesnych. Inne ciekawe propozycje to kolekcje w macie lub półmacie, które świetnie sprawdzą się w różnych aranżacjach. Nowoczesne meble o prostych liniach wtapiają się w tło, dając funkcjonalną przestrzeń, łatwą w aranżowaniu i dekorowaniu kolorowymi dodatkami. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA