Meble.com.pl - komfort na miarę

Biały stół zestawiony z czarnymi krzesłami zachwyca eleganckim i ponadczasowym wyglądem. Zarówno kolekcje nowoczesne, jak i klasyczne potrafią stworzyć we wnętrzu niepowtarzalny efekt. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

Modna jadalnia. Dużo zdjęć z prawdziwych mieszkań

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 cze 2015 14:23 (aktualizacja: 08 cze 2015 08:25)

Jak zaaranżować jadalnię, by stała się sercem domu, a zarazem ulubionym miejscem całej rodziny? Zobacz kilka ciekawych przykładów z polskich domów.

Modna aranżacja jadalni nie jest błahą sprawą. Miejsce to zyskało na większym znaczeniu zwłaszcza od czasu, gdy zaczęliśmy celebrować wspólne spożywanie posiłków. Jaka więc powinna być modna jadalnia? Czy urządzić ją w pokoju dziennym? A może lepiej sprawdzi się w kuchni?

Wszystko zależy od wielkości naszego mieszkania oraz układu pomieszczeń. Musi być dopasowana do naszych potrzeb. Warto jest jednak wygospodarować choćby najmniejszy kącik, aby ustawić w nim stół i krzesła. Mając to na uwadze projektanci i producenci mebli prześcigają się w pomysłach na oryginalne i sprytnie urządzone jadalnie nawet w małych mieszkaniach.

Po więcej inspiracji zajrzyjcie do naszej galerii. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA