Meble.com.pl - komfort na miarę

Połączenie bieli i czerni prezentuje się bardzo elegancko, w tym otwartym na salon wnętrzu. Wysoka zabudowa stała się praktycznie niewidoczna. Projekt: Katarzyna Żukowska. Fot. Bartosz Jarosz

Modna kuchnia. 20 świetnych inspiracji na wysoką zabudowę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 cze 2015 17:11 (aktualizacja: 24 cze 2015 08:18)

Kuchnia z wysoką zabudową jest niezwykle funkcjonalna. Oferuje nie tylko dużo miejsca do przechowywania - zapewnia też wygodę podczas gotowania. W galerii ciekawe pomysły na zabudowę pod sam sufit.

Wysoka zabudowa to coraz częstsze rozwiązanie w kuchennych wnętrzach. Jest funkcjonalna, pojemna, a w dodatku świetnie wygląda. Jeśli więc cenisz sobie prostotę i porządek, a przeładowane wnętrza przyprawiają cię o zawrót głowy, to aranżacja z zabudową pod sam sufit będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Cała ściana szafek i sprytnie ukrytych schowków, pozwoli wygodnie i bezpiecznie przechowywać drobny sprzęt kuchenny oraz zgrzewki z wodą, sokami czy inne suche produkty spożywcze. Co więcej - w wysokiej zabudowie łatwo ukryć zarówno lodówkę i zmywarkę, piekarnik natomiast czy ekspres do kawy - pięknie wyeksponować. Korzystanie ze sprzętu umieszczonego na wysokości oczu jest także znacznie wygodniejsze, ponieważ nie trzeba się schylać.

Zobaczcie kilka świetnych rozwiązań. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA