Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesna kuchnia w dwukolorowej tonacji. Biel doskonale łączy się z chłodnym błękitem, zaś designerskie dodatki tworzą razem piękną aranżację. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Modna kuchnia. Dwukolorowe aranżacje, które są na topie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 gru 2015 09:00 (aktualizacja: 18 gru 2015 08:23)

Nie masz pomysłu na aranżację kuchni? Postaw na kolor...najlepiej więcej niż jeden.

Kuchnie w kolorze to doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza pozytywnej energii. Jeśli jednak obawiasz się, że zbyt mocna barwa może zdominować całkowicie aranżację, zastosuj więcej niż jeden kolor. Najlepiej jeden mocny, dominujący, zaś drugi delikatny i stonowany.

Doskonałym sposobem aranżacji kuchni jest zastosowanie odmiennych barw frontów na dolnej i górnej części zabudowy. Warto pamiętać, że jasny kolor na dolnych szafkach, a ciemny na górnych, sprawi, iż zabudowa będzie miała charakter i może dominować we wnętrzu. Jasna kolorystyka na górze z kolei optycznie powiększy małe wnętrze i doda mu przestrzeni. 

Producenci proponują połączenie drewna z bielą lub mocnym kolorem. Biel rozjaśni wnętrze, a kolorowe fronty dodadzą mu ciekawego wyglądu. Dwukolorowa kuchnia to także doskonały punkt wyjścia dla ciemnych, nostalgicznych barw. Można je z powodzeniem zastosować nawet w małych wnętrzach, bowiem przełamane jasnym kolorem nie będą go przytłaczały.

W galerii zdjęć przygotowaliśmy ciekawe propozycje kuchni w różnych zestawieniach kolorystycznych. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA