Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble z kolekcji Linda. Doskonałe zgranie barw w aranżacji kuchni. Kolor limonki ożywia ją i wprowadza wesoły nastrój. Fot. Lube Cucine

Modna kuchnia. Najlepsze meble z matowymi frontami

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 marz 2015 19:05 (aktualizacja: 06 marz 2015 08:19)

Piękne i praktyczne - takie właśnie są matowe fronty w kuchni. Dodatkowo, połączone z materiałami jak beton czy drewno, tworzą najmodniejszą w tym sezonie kompozycję.

Matowe fronty poniekąd łagodzą aranżację kuchni, ponieważ nie są tak krzykliwe w wyrazie, jak fronty lakierowane na wysoki połysk. Dzięki nim przestrzeń kuchenna wydaje się być spokojna i stonowana. Podobnie, jak w przypadku lakierowanych kuchni, tak też matowe wykończenie prezentuje się świetnie w każdym kolorze. Białe kuchnie w macie można łączyć z drewnem lub kamieniem, a modnie i stylowo, będą prezentowały się z betonowym blatem. Również rysunki drewna okazale prezentują się w matowym wykończeniu. Dzięki temu wyglądają bardziej naturalnie i swojsko. 

Jeśli obawiamy się, że matowe fronty będą wyglądały na szorstkie i zimne, możemy zdecydować się na półmat, który ma w sobie większą głębię, ale nie błyszczy się. Matowe fronty mają także duże znaczenie, jeśli kuchnia ma być otwarta na salon. Matowe wykończenia bowiem są neutralne i nie dominują całej aranżacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najciekawsze kuchnie z matowymi frontami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA