Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestawienie szarości w połysku i bieli jest zawsze na czasie. Kuchnia Lucenta Matita. Fot. Home Kitchens

Modna kuchnia. Sprawdź 15 aranżacji w szarościach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 maj 2015 13:17 (aktualizacja: 29 maj 2015 08:42)

Kolor szary to hit w aranżacji wnętrz. Pojawił się w najnowszych kolekcjach niemal u wszystkich producentów mebli kuchennych. Możemy go spotkać nie tylko na frontach czy blatach - jest też chętnie stosowany w formie dodatków.

Kolor szary jest chętnie wybierany przez producentów mebli kuchennych. Nic dziwnego. Ta uniwersalna barwa dobrze wygląda zarówno w duecie z klasyczną bielą, beżem, kolorami intensywnymi, jak też solo. Szary wystrój kuchni to co prawda prosta, nowoczesną, ale także trochę ponura aranżacja, producenci mebli przekonują jednak, że nie musi być bez wyrazu. Nabierze smaku i życia jeśli przełamiemy ja, np. dodatkami w żywych barwach. 

Możemy poeksperymentować także z fakturą i wykończeniem materiału. Zupełnie inaczej wyglądają szare, matowe fronty, a inaczej prezentują się błyszczące. Te pierwsze w duecie z drewnem sprawią, iż nasza kuchnia stanie się ciepła i przytulna, z kolei w parze z bielą zaprezentuje się dystyngowanie i elegancko. Warto zaznaczyć, iż aranżacja kuchni na bazie koloru szarego daje duże możliwości, zarówno w doborze sprzętu AGD, jak również akcesoriów kuchennych typu kran i zlew czy okap. 

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć i przekonaj się, że szara kuchnia nie musi być nieciekawa. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA