Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Kruppe to nowoczesne meble w bieli, z delikatną domieszką drewnia. Nie tylko na wysokiej zabudowie, ale również w postaci dekoracyjnych pieńków. Fot. Meble Vigo

Modna kuchnia. Zobacz białe meble ocieplone drewnem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 marz 2016 10:07 (aktualizacja: 29 marz 2016 09:21)

Nieustająco modne, białe meble kuchenne w nieco cieplejszym stylu. Zobacz piękne białe kuchnie ocieplone drewnem.

Białe meble kuchenne mają wielu zwolenników. Choć barwa ta jest zimna, to jednak nadaje wnętrzom kuchennym niespotykany klimat. Białe meble doskonale sprawdzają się w małych wnętrzach, bowiem optycznie je powiększają i sprawiają, że nawet kuchnia bez okna staje się jasna i promienna. W dużych kuchniach biel prezentuje się równie ciekawie. Połączona z designerskimi dodatkami w czerni czy złocie będzie nowoczesna i wysmakowana, zaś w połączeniu ze srebrem czy kryształami, stworzy elegancką, klasyczną przestrzeń. 

Ciekawym rozwiązaniem, dzięki któremu kuchnia będzie wciąż jasna, jednak znacznie bardziej przytulna, jest połączenie bieli z drewnem. Lakierowana lub matowa powierzchnia w białym kolorze zestawiona z elementami naturalnego drewna to jeden z najmodniejszych trendów kuchennych ostatnich lat. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że kontrast tych materiałów jest zbyt duży, to jednak biel i drewno doskonale się uzupełniają.

Aby nadać kuchennej aranżacji ciekawego stylu, warto wybrać drewno z widocznymi rysunkami drewna. Ozdobią one kuchnię i dodadzą jej elegancji. Jeśli nie jesteśmy zwolennikami drewna na frontach kuchennych, białą kuchnię można ocieplić również drewnianym blatem. To szczególnie modne rozwiązanie w kuchniach stylizowanych na skandynawskie. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA