Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Roma marki Biefbi. Wysoka zabudowa w kolorze białym harmonijnie komponuje się z czarnymi frontami w połysku. Duża wyspa pełni strefę gotowania, połączono ją również z jadalnianym stołem. Fot. Biefbi

Modna kuchnia. Zobacz kolekcje na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 lut 2016 09:09 (aktualizacja: 26 lut 2016 08:10)

Znamy najlepszy sposób na modną kuchnię. To meble na wysoki połysk. Zobacz najciekawsze kolekcje.

Meble na wysoki połysk zdominowały wszystkie wnętrza mieszkaniowe. Producenci w lakierowanym wykończeniu oferują dziś łóżka, szafki, stoły...jak również meble kuchenne. Te ostatnie cieszą się największą popularnością. Dlaczego kuchnia na wysoki połysk jest taka modna? Jest na to dobre wytłumaczenie!

Lakierowane powierzchnie, czy to w ciemnym kolorze czy jasnym, doskonale odbijają światło. Za dnia, kiedy do kuchni wpadają promienie słońca, całe wnętrze wydaje się wówczas lśnić. Wieczorami zaś, od świateł lamp, kuchnia nabiera splendoru i mieni się niczym kryształ. Dlatego też lakierowane powierzchnie stosowane są najczęściej w małych wnętrzach. Mają właściwość optycznego powiększania przestrzeni. Nie tylko odbijają światło, ale działają również jak lustro. Można się w nich dosłownie przejrzeć. Duże pomieszczenia z kuchnią na wysoki połysk nabiorą z kolei rozmachu. 

Meble kuchenne, których fronty wykonano w wysokim połysku są też niezwykle proste do utrzymania w czystości. Ta cecha jest zaś jedną z najbardziej pożądanych przez gospodynie domowe. Aby umyć fronty wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką lub specjalnymi, nasączonymi detergentem chusteczkami. Z łatwością można zmyć z nich tłuszcz czy plamy jedzenia. Minusem jednak jest to, że na lakierowanych frontach łatwo można zostawić widoczne odciski palców. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA