Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia zaaranżowana w biało-szarej tonacji. Białe łóżko z drewnianą ramą idealnie wtapia się w aranżacyjną całość wnętrza. Projekt: Ola Kołodziej, Urszula Szmyt. Fot. Bartosz Jarosz

Modna sypialnia. Śliczne, jasne aranżacje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 lut 2017 09:34 (aktualizacja: 14 lut 2017 09:42)

Aranżacja sypialni powinna zapewniać nam wypoczynek po całym dniu. Jej aranżacja jest zatem bardzo istotna. Sprawdź kilka ślicznych pomysłów na wnętrze.

Aranżacja sypialni powinna nam dawać wytchnienie po całym dniu w pracy, jak też pełen komfort wypoczynku. Oczywiście podstawą są tu meble, ale nie tylko - równe istotne są dodatki, wykończenie ścian czy podłóg. Pomysłów na modne, jasne wnętrze jest bardzo wiele. Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz indywidualnych preferencji. Istnieją jednak sposoby, które zawsze się sprawdzą.

Jasne wnętrze sypialni nigdy się nie znudzi, stanowi świetną bazę do eksperymentów z dodatkami oraz innymi elementami wyposażenia wnętrza. Aranżacja utrzymana w jasnej tonacji pozwala na zastosowanie bardziej oryginalnych propozycji jeśli chodzi o meble. Zestaw wykończony np. okleiną wiernie oddającą rysunek drewna spraw, że jasne, monochromatyczne wnętrze zyska ciepło oraz nabierze przytulności. Jeśli chodzi o łóżka bardzo modne są ostatnio również propozycje obite tkaniną. Absolutnym hitem są szarości oraz wszelkie barwy ziemi. Osoby które preferują wzornictwo bardziej urozmaicone mogą postawić na łóżko w kolorze, które wyznaczy styl wnętrza oraz nada mu indywidualny styl i charakter.

Inną popularną opcją jeśli chodzi o meble do sypialni, które ślicznie zaprezentują się na tle jasnej aranżacji są kolekcje w bieli. Uwagę zwracają zwłaszcza propozycje w połysku, które bywają urozmaicone wstawkami z jasnego drewna czy płytą w innym kolorze, np. szarym czy kawy z mlekiem. 

Sprawdźcie pomysły projektantów na modne i jasne wnętrze sypialniane. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA