Meble.com.pl - komfort na miarę

Miękkie panele wyglądające jak pikowana ściana nadadzą wnętrzu ciekawy charakter. Projekt Katarzyna Mikulska Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Modna sypialnia. Tak możesz ją urządzić

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 sty 2016 09:55

Chcesz urządzić sypialnie modnie, ale nie wiesz jak? Postaw na dekorację ściany za łóżkiem, to sprawdzony sposób na ciekawe wnętrze.

Dobrym pomysłem na efektowną aranżację sypialni, jest dekoracja ściany za łóżkiem. Producenci tapet oferują nam dziś szeroki wybór wzorów i kolorów. Popularnością cieszą się nie tylko klasyczne tapety z motywami kwiatowymi, ale również geometrycznymi wzorami oraz ornamentami. Mniej standardowe sposoby wykończenia to drewno. Duże płyty z dekorem drewna to dziś rozwiązanie dość popularne. Za jego sprawą wnętrze nie tylko prezentuje się przytulnie, ale również stylowo. Rysunki drewna mogą być wspaniałą dekoracją, szczególnie, jeśli wybierzemy bardziej egzotyczne gatunki, jak orzech amerykański czy palisander.

Równie przytulnym rozwiązaniem są wysokie, pikowane zagłówki. Producenci mebli rzadko oferują łóżka z tak wysokimi zagłówkami, dlatego też projektanci polecają samodzielne ich wykonanie. Wystarczą gotowe do kupienia moduły, które przymocowuje się do ściany. Takie elementy możemy ułożyć jedynie do pewnej wysokości nad łóżkiem, bądź wypełnić nimi całą ścianę. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA