Meble.com.pl - komfort na miarę

Nieduża sypialnia, która mieści w sobie wygodne łóżko wcale nie małych rozmiarów. Półki umieszczone na ścianie pozwalają na przechowywanie książek czy też płyt, ale nie zabierają przestrzeni z pokoju. Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz

Modna sypialnia. Urządź ją w nowoczesnym stylu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 kwi 2015 10:51 (aktualizacja: 08 kwi 2015 07:50)

Prostota, minimalizm, przestrzeń, designerskie dekoracje, odrobina koloru, a to wszystko podkreślone oryginalnym pomysłem. Dowiedz się, jak urządzić sypialnię w nowoczesnym stylu.

Nowoczesność to styl, który w sypialni charakteryzuje się prostotą formy i oszczędnością detali. Na aranżację wnętrza składają się ograniczone do niezbędnego minimum meble, stonowane barwy, kanciaste formy i dobrze oświetlone powierzchnie. W minimalistycznych wnętrzach każdy szczegół ma znaczenie. Cały sekret udanej aranżacji tkwi w bezbłędnej kompozycji i w perfekcyjnym wykończeniu szczegółów. Wszystkie elementy wnętrza tj. meble, oświetlenie, drzwi, a nawet okna, muszą ze sobą współgrać i być doskonale do siebie dopasowane. Częstym zabiegiem wykorzystywanym przez architektów wnętrz jest łączenie prostych form geometrycznych, wykonanych ze szkła czy stali z materiałami naturalnymi bądź delikatnymi akcentami kolorystycznymi. 

Surowość minimalistycznych wnętrz ocieplają kolory oraz dodatki, stosowane jednak z umiarem. W tym charakterze doskonale sprawdzi się elegancka narzuta, miłe w dotyku poduszki, dekoracyjny zagłówek, czy też czarno-białe fotografie i designerskie gadżety. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA