Meble.com.pl - komfort na miarę

Wnętrze tej sypialni jest małe. Białe półki nad łóżkiem wizualnie powiększają przestrzeń oraz oferują dodatkowe miejsce do przechowywania. Projekt: Agnieszka Kubasik Fot. Bartosz Jarosz

Modna sypialnia. Urządź ją z pomysłem!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 lut 2015 14:38 (aktualizacja: 18 lut 2015 07:54)

Nie sposób przecenić znaczenia tego, w jaki sposób urządzimy naszą sypialnię. To miejsce, w którym wypoczywamy po ciężkim dniu pracy. Powinna więc być zaaranżowana w taki sposób, byśmy czuli się w niej komfortowo i wygodnie. Jak to zrobić?

Pomysłów na to, jak urządzić modną sypialnię jest wiele. Największe znaczenie mają jednak indywidualne upodobania. Subtelne oświetlenie, sprytne schowki, wygodne łóżka i stylowe dekoracje pozwolą wykreować miejsce w którym będziemy czuć się wygodnie, bezpiecznie i komfortowo.

Oczywiście pierwsze skrzypce w sypialni gra łóżko, które może też stanowić dekoracyjny element wnętrza. Na rynku dostępnych jest wiele interesujących modeli, które poza wysoką jakością wykonania zachwycają również swoim designem. Szczególnie interesujące są łoża z tapicerowanym zagłowiem, które pozwalają wykreować w sypialni naprawdę wyjątkowy klimat. 

Innym ciekawym meblem sypialnianym są ławki tapicerowane lub wykonane z surowego drewna, proste i ascetyczne, lub bogato zdobione - tu wybór także jest bardzo duży. Można na niej nie tylko spocząć, ale też postawić dekoracyjne drobiazgi czy położyć przygotowane na kolejny dzień ubrania. 

Zajrzyjcie do naszej galerii, znajdziecie tam kilka naprawdę inspirujących aranżacji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA