Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafka "Brant" marki Mc Akcent. Połączenie bieli na wysoki połysk oraz światła RGB sprawia, że salon nabiera zupełnie innego wyrazu. Fot. Mc Akcent

Modne meble RTV. Prezentujemy 10 szałowych pomysłów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 lis 2014 12:26 (aktualizacja: 13 lis 2014 08:24)

Szafki RTV potrafią zaskoczyć swoim wzornictwem. Ciekawe formy, bajeczne oświetlenie, niestandardowe gabaryty - wszystko to wyróżnia proponowane dziś meble pod telewizor.

Projektowane obecnie elementy RTV mają nowoczesny charakter, prostą bryłę i spełniają bardziej funkcję dekoracyjną niż praktyczną. Całkowicie zmieniły swój wygląd i odbiegają charakterem od popularnych dawniej "głębokich" szafek RTV , wyposażonych w półki na kasety i odtwarzacze CD lub wideo. Nowoczesne modele RTV mają mniejsze głębokości, zazwyczaj są szersze i niższe.

Wyraźnym trendem w tej części rynku, odnoszącym się głównie do mebli systemowych jest też wieszanie telewizorów płaskoekranowych na tzw. panelach ściennych. Coraz większe zainteresowanie wzbudzają również modele z funkcją chowania ekranu telewizora. 

Jeśli chodzi o kolorystykę po kilkuletniej dominacji kolorów drewna coraz wyraźniej do łask wraca biel czerń, zwłaszcza w połysku. Niektórzy producenci promują również meble w intensywnych barwach - np. w kolorze czerwonym lub bordowym. W meblach RTV uwagę zwracają także ciekawe systemy oświetlenia, np. RGB, które pozwala zmianę barwy i nasilenia światła. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA