Meble.com.pl - komfort na miarę

Uchwyty UA91 z kolekcji ARCADA wyróżniają się łagodnym i harmonijnym kształtem. Fot. Gamet

Modne meble. Zobacz najciekawsze rozwiązania!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 cze 2015 15:13

Uchwyty nadają meblom styl i charakter. Dobieramy je podobnie jak broszkę czy bransoletkę do kreacji. Zobaczcie, które z nich są aktualnie modne.

 

Wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym wymagają odpowiednich dodatków, które często tworzą klimat danego miejsca. Dopełnieniem mebli w stylu nowoczesnym może być właśnie kolekcja NASTRO zaprojektowana przez projektantów z MOWO STUDIO. Uchwyty UU13 marki Gamet szczególnie wyróżniają się na frontach w różnych odcieniach bieli i beżu oraz imitujących surowe drewno. Urok tych uchwytów polega na zastosowaniu płaszczyzn o różnym nachyleniu, dzięki którym widzimy efekt "falowania" ich powierzchni.

 

Uchwyty UA91 z kolekcji ARCADA wyróżniają się z kolei łagodnym i harmonijnym kształtem. Charakterystyczne łuki zaprojektowane przez Agnieszkę Zaporę podkreślają nowoczesny styl całej serii. Jest to propozycja uchwytów wykonanych z aluminium, dedykowana do mebli kuchennych, pokojowych i łazienkowych.

 

Z kolei kolekcja PONTE to umiejętne połączenie prostoty i elegancji. Minimalistyczny wygląd uchwytów subtelnie podkreśli charakter mebli z frontami w naturalnych kolorach drewna, jak i stonowanych szarościach i beżach.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA