Meble.com.pl - komfort na miarę

Meblościanka ukryta w ścianie oferuje miejsce na telewizor oraz praktyczne zamykane szafki. Projekt: Maciej Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz

Modne wnętrza. 10 pomysłów na zabudowę w salonie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 sty 2016 08:59 (aktualizacja: 22 sty 2016 08:38)

Coraz częściej decydujemy się na meble wykonywane na zamówienie. Są praktyczne i dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Zobacz, co wybierali inni.

Zabudowy na zamówienie, które wykonuje nam stolarz, to coraz popularniejsze rozwiązanie. Głównie dlatego, że mebel, który zamawiamy pod konkretny wystrój wnętrza, jest do niego doskonale dopasowany. Spełnia również wszystkie nasze potrzeby, bowiem mamy wpływ nie tylko na jego wygląd zewnętrzny, ale również wewnętrzny. Możemy więc konkretną szafkę dopasować do przedmiotów, jakie będziemy w niej przechowywać. 

Meble pod zabudowę to także gwarancja porządku. Nie narzucają się zbytnio przestrzeni, a tym bardziej jej nie dominują. Wbudowane w ścianę prezentują się minimalistycznie i pozwalają ukryć wiele przedmiotów. Dzięki zabudowom możemy stworzyć duży mebel na jednej ze ścian, który zapewni wiele miejsca do przechowywania. To szafki RTV, pojemne szuflady, zamykane schowki i otwarte półki w jednym miejscu. Można go z powodzeniem umieścić w reprezentacyjnym miejscu w salonie, bowiem zabudowy zachwycają dziś nie tylko ilością funkcji, ale również designem. 

W galerii prezentujemy pomysły na zabudowę w salonie. Zdjęcia tylko z polskich domów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA