Meble.com.pl - komfort na miarę

Modna i nowoczesna kuchnia w bieli. Pojemna szafy mieści wszystko to, co w kuchni potrzebne: garnki, kuchenne akcesoria i sprzęt AGD zainstalowany na takiej wysokości, żeby nie trzeba było się do niego schylać. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska Fot. Bartosz Jarosz

Modne wnętrze. 15 inspiracji na pojemną zabudowę w kuchni

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 kwi 2015 10:23 (aktualizacja: 20 kwi 2015 08:45)

Meble kuchenne, niezależnie od wielkości mieszkania powinny być nie tylko ładne, ale też funkcjonalnie zaplanowane. Pokazujemy kilka pomysłów na pojemną zabudowę kuchenną.

Meble w kuchni powinny być nie tylko ciekawe pod względem wzornictwa, ale też oferować dużo miejsca do przechowywania. Czasami spełnienie tych dwóch warunków to nie lada wyzwanie, szczególnie wtedy gdy okazuje się, że mamy mnóstwo rzeczy do przechowywania, a mało przestrzeni.

Jednym z pomysłów na pojemną, funkcjonalną kuchnię które warto rozważyć jest zabudowanie jednej ze ścian szafkami od dołu do góry. Z drugiej strony, jeśli decydujemy się na małe szafki górne lub w ogóle z nich rezygnujemy, powinniśmy postawić na pojemne szafki i dobrze rozplanowane szuflady dolne. Warto też pomyśleć o barku, czy niewielkim półwyspie, który wydzieli strefę kuchenną od salonu, ale też stwarza dodatkowe miejsce na schowanie i przechowywanie rzeczy i kuchennych drobiazgów.

Nie zapomnijmy także o kolorach. Przestrzeń wizualnie powiększą połyskujące meble lub fronty w jasnych barwach. Zobaczcie kilka inspirujących przykładów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA