Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe meble w nowoczesnej kuchni to klasa i elegancja sama w sobie. Nie przytłaczają wnętrza i ładnie komponują się z resztą mieszkania. Projekt: Agnieszka Burzyszkowska-Walkosz. Fot. Bartosz Jarosz

Modne wnętrze. 15 pomysłów na piękną jadalnię

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 kwi 2015 11:14 (aktualizacja: 27 kwi 2015 07:54)

Czy jadalnia sprawdzi się w pokoju dziennym? A może lepiej urządzić ją w kuchni? Wszystko zależy od naszych potrzeb i wielkości mieszkania. Zobaczcie, które rozwiązania preferują Polacy.

Dobrze przemyślana aranżacja mieszkania sprawia, że jadalnia stanowi centrum życia rodzinnego. Warto jest więc wygospodarować choćby najmniejszy kącik, aby ustawić w nim stół i krzesła - o zaletach spożywania posiłków razem z rodziną nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Mając to na uwadze projektanci i producenci mebli prześcigają się w pomysłach na oryginalne i sprytnie urządzone jadalnie nawet w małych mieszkaniach.

Osoby mieszkające w blokach, w których pomieszczenia często bywają niewielkie, nie mają możliwości wstawić rozbudowanego zestawu do jadalni - zazwyczaj wystarcza im stół z paroma krzesłami, bądź szukają innych rozwiązań. Prezentujemy kilka z nich. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA