Meble.com.pl - komfort na miarę

W wąskich pomieszczeniach sofę najlepiej ustawić wzdłuż pokoju, dzięki temu nie zmniejszy ona go optycznie. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Modne wnętrze. Podpowiadamy jak pomysłowo przechowywać książki

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 kwi 2015 14:35 (aktualizacja: 24 kwi 2015 08:32)

Czytanie jest na topie. Dziś podpowiadamy jak modnie przechowywać książki, aby zawsze były na wyciągnięcie ręki. Zobaczcie kilka inspirujących pomysłów.

Półki na książki są nieodłącznym elementem każdego mieszkania. Zamiast jednak kupować meble gotowe - nie zawsze odpowiadające naszym potrzebom i oczekiwaniom - warto zastanowić się nad wyborem czegoś bardziej nietypowego i oryginalnego. Taki regał powinien zająć w domu reprezentacyjne miejsce, co podyktuje styl pomieszczenia i doda mu uroku. Ponadto, duża i funkcjonalna półka pomoże łatwo książki posegregować, a co za tym idzie - później bez problemu odszukać tą ulubioną.

Półka na książki nie musi być nudna. Dzisiejsze regały mogą być zrobione z różnych materiałów. Ciekawą propozycją są półki wykonane z płyty gipsowo-kartonowej lub szkła, które w funkcjonalny sposób zagospodarują nieustawne wnęki, a nawet miejsce pod skosami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA