Meble.com.pl - komfort na miarę

Lustro umieszczone w nietypowym miejscu, może stać się nietuzinkową dekoracją w domu. Projekt: Arkadiusz Grzędzicki. Fot. Bartosz Jarosz

Modne wnętrze. Świetne aranżacje z lustrem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 lip 2015 12:08 (aktualizacja: 07 lip 2015 08:33)

Duże, lustrzane tafle na dobre zagościły w aranżacji wnętrz. Stosowane są na szeroką skalę, ze względu na ich wysokie walory użytkowe i estetyczne.

Trudno sobie wyobrazić mieszkanie bez luster. Przydają się nie tylko do sprawdzania wyglądu przed wyjściem z domu, jeśli je odpowiednio dobierzemy, podkręcą styl i charakter każdej aranżacji.

Lustra przez lata spełniały jedynie funkcję użytkową. W mieszkaniu można było spotkać zazwyczaj wąskie lustro w przedpokoju i jeszcze jedno, zwykle dużo mniejsze, w łazience. Od paru lat można zauważyć tendencję do dekorowania lustrami innych pomieszczeń domu. Można powiedzieć nawet, iż w końcu doceniono wcześniej niezauważane zalety lustra, tj. zdolność do optycznego powiększania wnętrza oraz eksponowania ciekawych miejsc w pomieszczeniu. Duże lustra ścienne lub meble z mniejszymi taflami szkła sprawiają także, że pokój wydaje się jaśniejszy.

Zobacz jak wprowadzić lustra do wnętrza. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA