Meble.com.pl - komfort na miarę

W małym mieszkaniu dobrze jest otworzyć na siebie pomieszczenia, ponieważ całe wnętrze wyda się wówczas większe. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Modnie w salonie. Tak urządzają Polacy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 lis 2015 09:52 (aktualizacja: 24 lis 2015 08:12)

Jakie są obecnie trendy w urządzaniu salonu? Zobaczcie, jak swoje domy i mieszkania urządzają Polacy.

W aranżacji wnętrz co chwilę zmieniają się trendy. Są jednak elementy wyposażenia, sposoby dekoracji, które są nieśmiertelne i prezentują się doskonale za każdym razem. Warto je poznać, aby urządzić salon modnie i funkcjonalnie. 

Polacy chętnie urządzają swoje mieszkania w jasnych kolorach. Przeważają w nich biel, delikatne beże oraz szarości z domieszką srebra. Duża ilość oświetlenia, zarówno punktowych lampek umieszczanych na suficie, jak i dekoracyjnych lamp wiszących i stojących. Ważne bowiem jest, aby wnętrza były dobrze doświetlone i eksponowały poszczególne strefy. W salonach królują minimalistyczne meble, które pełnią bardziej rolę dodatków niż funkcjonalnych powierzchni do przechowywania. 

Chociaż najchętniej urządzamy domy i mieszkania nowocześnie, to wnętrzom nie brak przytulności. Można ją odnaleźć w meblach z drewna, drewnianych podłogach czy dodatkach. Modne są miękkie tkaniny, w jasnych, połyskujących kolorach, jak również duża ilość poduszek na sofie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA