Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofy wykończone szarą tkaniną są praktycznym meblem w salonie. Dłużej wyglądają świeżo, warto również wybrać rodzaj tkaniny, który nie wchłania wilgoci. Projekt: Karolina Stanek-Szadujko, Łukasz Szadujko. Fot. Bartosz Jarosz

Modny salon. 20 wnętrz urządzonych w szarościach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 paź 2015 10:37 (aktualizacja: 22 paź 2015 07:47)

Szarości nie wychodzą z mody. Jeśli chcesz wprowadzić ten kolor do salonu, zobacz nasze pomysły na modną aranżację.

Jeszcze do niedawna szarości uważane były za kolory mdłe i bez wyrazu. Dziś z kolei są pierwsze na liście najchętniej wybieranych barw do aranżacji wnętrz. Dlaczego? Ponieważ mimo swojej nostalgicznej natury, mają także bogaty charakter. Szare barwy mają wiele różnych odcieni, przez co dają duże możliwości adaptacji wnętrza. Jasne, szare odcienie mają w sobie wiele uroku i jednocześnie są eleganckie, ciemne mają niespotykaną głębię. Do wyboru są barwy ciemne jak grafit czy beton oraz świetliste, popielate, w których biel miesza się ze srebrem.

Szarości jak żadna inna barwa, doskonale współgrają z żywymi kolorami. Sofa w kolorze zmysłowego grafitu będzie się ciekawie prezentować na tle ściany w intensywnym odcieniu lub kiedy połączymy ją z kontrastującymi dodatkami. Skutecznie ożywią szary mebel jasne, drewniane meble bądź poduszki w kolorowe wzory. Meble skrzyniowe, których fronty są w szarym kolorze nadadzą wnętrzu nowoczesnego stylu, jeśli będą na wysoki połysk. Matowe bardziej sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych lub w stylu modern. 

Wejdź do galerii zdjęć i zobacz, jak pięknie może prezentować się salon urządzony w szarościach. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA