Meble.com.pl - komfort na miarę

Metalowe zdobienia na dodatkach: ramkach, wazonach, misach oraz na stoliku pasują do stylu nowojorskiego. Najlepiej wkomponuje się mały stolik z metalowymi nóżkami oraz lustrzanym blatem. Fot. Dekoria.pl

Modny salon. Meble w stylu nowojorskim

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 maj 2017 12:24 (aktualizacja: 17 maj 2017 10:15)

Styl nowojorski ma wiele twarzy, może być klasyczny, loftowy lub zupełnie nowoczesny. Zobacz, jakie meble do niego pasują.

Styl nowojorski to połączenie klasycznych, ponadczasowych i dobrze wykonanych mebli z elementami metalowymi oraz dużymi lustrami, które wpływają na wizualne powiększenie przestrzeni. Nowojorskie mieszkania odznaczają się również minimalizmem, rozumianym jednak nietypowo – nie jako ograniczenie przedmiotów – lecz jako przestrzenna wolność, podkreślana przez odkryte blaty i podłogi.

Wnętrza w tym stylu są dokładnie przemyślane, a każdy element wystroju ma swoją historię oraz własne znaczenie.  Najważniejsze jest podkreślenie komfortu przy wykorzystaniu klasycznych mebli i wielkomiejskich dodatków odnoszących się do przestrzeni Nowego Jorku. Styl nowojorski ma wiele twarzy i każdy może zaczerpnąć z tej stylistyki to, co najlepiej do niego pasuje.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA