Meble.com.pl - komfort na miarę

Szary kolor doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Można potraktować go jako kolor przewodni lub jako dodatek. Projekt: Karolina Stanek-Szadujko, Łukasz Szadujko. Fot. Bartosz Jarosz

Modny salon. Piękne aranżacje w szarościach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 gru 2015 09:45 (aktualizacja: 07 gru 2015 08:25)

Modne i stylowe salony skąpane są w szarościach. Zobaczcie, jakie rozwiązania proponują architekci wnętrz.

Sądzisz, że salon urządzony na szaro jest nudny i bez wyrazu? Nic bardziej mylnego. Szare wnętrza nie tylko są teraz na topie, ale i zachwycają dynamiką, klasą oraz doskonale wyważonym wystrojem. Jeszcze do niedawna szary kolor spychany był na ostatnie miejsce w kolejce barw wybieranych do aranżacji wnętrz. Dziś z kolei plasuje się na jednym z pierwszych miejsc. 

Szare barwy są nieco nostalgiczne i źle zaaranżowane mogą sprawić, że salon stanie się ponury i ciemny. Dlatego chcąc zastosować ten kolor w swoim wnętrzu warto wiedzieć z czym go łączyć. Szarości jak żadna inna barwa, doskonale współgrają z żywymi kolorami. Na tle szarej ściany warto ustawić sofę w zdecydowanym kolorze - czerwieni, fiolecie lub słonecznym żółtym. Warto wzbogacić ją również o kolorowe poduszki. Szarości doskonale jest łączyć również z bielą. W takim zestawieniu salon będzie wyglądał nowocześnie i będzie również bardzo jasny. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA