Meble.com.pl - komfort na miarę

Na frontach mebli z kolekcji Latina zastosowano ciekawe połączenie kolorystyczne – eleganckiej czerni dekoru Dąb Czarny z ciepłem brązu Dąb Sangallo. Fot. Meble Forte

Modny salon. Piękne meble z ciemnego drewna

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 cze 2016 13:39 (aktualizacja: 16 cze 2016 11:33)

Ciemne meble, choć w ostatnim czasie nieco zapomniane - są niezwykle stylowe i eleganckie. Zobaczcie kilka ciekawych rozwiązań.

Ciemne meble do salonu dedykowane są osobom, które cenią tradycję i klasyczną stylistykę. Jednak aranżacja nowoczesna – także nie wyklucza korzystania z głębokich, ciemnych wybarwień. Meble o wybarwieniu wenge doskonale prezentują się zarówno na tle jasnych, jak i ciemnych aranżacji. Ich wybór na rynku jest bardzo bogaty, a najpopularniejsze wzory to orzech, dąb i czereśnia.

Ciemne meble, zwłaszcza regały czy meblościanki są dość ciężkie w formie, dlatego istotne jest, aby nie przytłoczyć nimi wnętrza. W małym salonie lepiej jest stosować pojedyncze elementy. Ciekawie prezentuje się aranżacja jeśli nie są one z tego samego kompletu. Meble powinny być ustawione w taki sposób, aby pomieszczenie było przestronne, funkcjonalne i komfortowe. Ważnym meblem w aranżacji salonu jest szafka pod telewizor. Ciemny regał RTV to świetny wybór, ponieważ idealnie komponuje się z czarną obudową odbiornika czy dekodera programów. 

Zobaczcie kilka ciekawych aranżacji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA