Meble.com.pl - komfort na miarę

Modułowe sofy pozwalają na dowolne ustawienie w salonie. Poszczególne moduły możemy bowiem łączyć ze sobą według własnych upodobań. Projekt: Maciek Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz

Modny salon. Pokazujemy jak się go teraz urządza

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 paź 2015 13:15 (aktualizacja: 27 paź 2015 09:17)

Nie masz pomysłu na swój salon? Zastanawiasz się jak go wyposażyć? Sprawdź jak aktualnie robią to Polacy.

Modna aranżacja salonu jest jasna, pełna przestrzeni i prostoty. Najczęściej jest utrzymana w bałej, beżowej lub szarej tonacji. Barwy te są czyste i dobrze odbijają światło, przez co wnętrza wydają się jeszcze większe. W dodatkach możemy odnaleźć kolor czarny i brązowy, ale jest także miejsce dla intensywnych barw, które dodają dynamicznego charakteru.

Polacy wybierają meble proste i lekkie w formie, bez wzorów czy przytłaczających dekoracji. Meble wykonane są z reguły z drewna lub MDF-u. Dodatki są nieliczne, ponieważ modne wnętrze nie może być zagracone lub stwarzać wrażenia chaosu. Ilość mebli i elementów dekoracyjnych w nowoczesnych pomieszczeniach ograniczona jest do minimum. Sofa oraz dobrze dobrany stolik kawowy stanowią główne elementy wystroju salonu. Tkaniny obiciowe zazwyczaj pozbawione są deseni, przyciągają wzrok fakturą i kolorem. Tu także królują biel i jasne szarości. 

Po więcej inspiracji zajrzyj do naszej galerii. Znajdziesz tam dużo modnych wnętrz. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA