Meble.com.pl - komfort na miarę

Salon, mimo że utrzymany w nowoczesnym duchu, dzięki meblom oraz tapecie o fakturze przypominającej skórę dzika jest także dość przytulny. Stolik i komoda wykonane z drewna akacji, współgrają z kolorem podłogi. Projekt: Iwo Kęsy. Fot. Bartosz Jarosz

Modny salon. Te meble wybrali Polacy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 paź 2015 14:02 (aktualizacja: 21 paź 2015 07:44)

Nie masz pomysłu na to jak urządzić swój salon. Nie wiesz jakie meble i dodatki wybrać? Zajrzyj do naszej galerii. Znajdziesz tam pomysły projektantów na modną aranżację. 


Aranżacja pokoju dziennego wymaga dobrego pomysłu. Nie jest prostą sprawą. Planując wygląd swojego salonu pamiętaj, że musisz się w nim dobrze czuć. Wybieraj więc ulubione kolory i materiały. Ponadto postaraj się funkcjonalnie zaplanować każde miejsce. Szczególną uwagę warto zwrócić na meble, które są przecież nieodłącznym elementem każdego wnętrza.

Co prawda ustawia się ich coraz mniej. Popularne niegdyś meblościanki zastąpiły meble modułowe, których wygląd możemy dowolnie kreować oraz delikatne w formie siedziska, które nawet w małym wnętrzu prezentują się lekko i subtelnie. W wielu salonach meble tapicerowane wraz z niewielkim stolikiem oraz niską szafką RTV to jedyne meble. Polacy doceniają bowiem minimalizm oraz wnętrza pełne przestrzeni.   

Jeśli chodzi o kolorystykę mebli największą popularnością cieszą się kolekcje jasne - zarówno jeśli chodzi o meble tapicerowane, jak i skrzyniowe. Białe meble wnoszą do wnętrza dużo światła i pozwalają na większą swobodę aranżacyjną. Świetnie prezentują się zwłaszcza w towarzystwie kolorowych dodatków oraz nietypowo wykończonych ścian. Ciemne meble również mają swoich zwolenników, jednak znacznie lepiej wyglądają w dużych wnętrzach. Projektanci chętnie je rozjaśniają dużą ilością jasnych dodatków. Białe zasłony, tło grafik, jasne ściany tworzą idealne tło dla mebli w intensywnych kolorach. 

Więcej pomysły na ciekawe wnętrza w galerii. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA