Meble.com.pl - komfort na miarę

W aranżacji zastosowano jasną kolorystykę. Wnęka z półkami to sposób na dekorację wnętrza, ale też miejsce na wygodne przechowywanie ulubionych książek. Projekt: Agnieszka Zaremba, Magdalena Kostrzewa-Świątek. Fot. Bartosz Jarosz

Mody salon. Piękne, jasne aranżacje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 lis 2015 10:46 (aktualizacja: 13 lis 2015 09:13)

Jasna i klimatyczna aranżacja salonu to przepis na udany wypoczynek. W galerii prezentujemy garść pomysłów na wnętrze piękne i pełne słońca.

Dekoratorzy wnętrz udowadniają, że salon warto zaaranżować w oparciu o jasną kolorystykę oraz ciepłe akcenty. Nowoczesne, jasne wnętrza są przestronne, a meble oraz dekoracje nadają im optymistyczny i pogodny charakter.  

Aby rozjaśnić wnętrze naturalnym światłem projektanci chętnie odsłaniają okna, a na ścianach eksponują delikatne szarości, klasyczne beże oraz biel w ciepłym odcieniu. Na ścianie świetnie sprawdza się też beton lub cegła. Inną modną opcją jest tapeta dekoracyjna, zdobiona delikatnym, połyskującym wzorem. 

Meble są zazwyczaj białe lub z widocznym rysunkiem drewna. Projektanci stosują je z umiarem lub wręcz ograniczają do absolutnego minimum. W pokojach dziennych najczęściej możemy spotkać jedną lub dwie sofy, stolik kawowy i niską szafkę RTV, które odpowiednio ustawione tworzą wygodny kącik wypoczynkowy.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć. Znajdziecie tam świetne inspiracje na modną aranżację pokoju dziennego. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA