Sofa Modo firmy Wajnert Meble. Fot. Wajnert Meble

Sofa Modo firmy Wajnert Meble. Fot. Wajnert Meble

  • Autor: mg
  • 04 paź 2017 09:11 (aktualizacja: 04 paź 2017 13:56)

Motywy roślinne we wnętrzach - zobacz inspirujące meble

Coraz rzadziej widzimy na niebie przebłyski słońca, a naszą codziennością powoli staje się jesienna słota. Tym bardziej chcemy zatrzymać we wnętrzu wspomnienie lata lub jak najszybciej przywołać wiosnę. Dlatego do modnych wnętrz wkraczają motywy roślinne i zielenie inspirowane naturą.

Jak poduszki mogą odmienić Twoja sofę - zobacz inspirujące pomysły na stylowe wnętrza

Zieleń to barwa, która symbolizuje nadzieję, harmonię, wolność i szczęście. Decydując się na mebel w tym kolorze, wprowadzisz do swojego wnętrza pozytywną moc i energię. Zieleń we wnętrzu może być dostępna w szerokiej gamie różnorodnych odcieni, poczynając od delikatnych i subtelnych, a kończąc na ciemnych i mocno nasyconych. W zależności od wyboru kolorystyki stworzymy relaksujący lub bardziej dostojny nastrój we wnętrzu. Warto dodać, że ten kolor doskonale współgra z liściastymi roślinami i dodatkami w kontrastującym odcieniu.

Kolorem, który jest bardzo pożądany w aranżacjach wnętrz, jest modny w tym sezonie greenery, który kojarzy się z pierwszymi dniami wiosny, kiedy pojawiają się pierwsze liście w barwie soczystej, intensywnej zieleni. We wnętrzu greenery będzie poprawiał humor, dodawał energii i działał kojąco na samopoczucie domowników.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce