Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel i drewno to doskonałe połączenie. Wysoka zabudowa kuchenna w bieli będzie wspaniałym tłem dla drewnianych szafek kuchennych. Fot. Zajc Kuchnie

Najmodniejsze kuchnie z wysoką zabudową

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 maj 2016 21:07 (aktualizacja: 28 maj 2016 10:31)

Funkcjonalna i pojemna niczym pełnowymiarowa spiżarka. Zapewni miejsce na sprzęty AGD oraz wszelkie najpotrzebniejsze przedmioty. Dzięki wysokiej zabudowie aranżacja kuchni będzie pełniejsza, uporządkowana, i co najważniejsze – w najmodniejszym stylu.

Sięgająca pod sufit lub stykająca się z nim zabudowa kuchenna jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Można ją stosować zarówno w dużych, jak i małych kuchniach i za każdym razem dzięki niej, przestrzeń zyska na funkcjonalności oraz estetyce. To właśnie w kuchni potrzebujemy najwięcej miejsca do przechowywania, a wysoka zabudowa z pewnością zapewni go pod dostatkiem.

Meble kuchenne w dużym formacie pozwolą zagospodarować przestrzeń w sposób maksymalny. W każdej kuchni są bowiem przedmioty, których użwamy okazjonalnie – miksery, formy do pieczenia czy serwis po babci. Wszystko to można schować na półkach umieszczonych tuż pod sufitem, uwialniając tym samym przestrzeń w dolnych partiach mebla. Wysoka zabudowa jest również doskonałym miejscem na montaż sprzętów AGD. Nie tylko schowamy w niej lodówkę, ale również umieścimy piekarnik na wygodnej wysokości czy mikrofalę, a także wyeksponujemy ekspres do kawy. Efektowna „meblościanka” z dużą ilością półek i schowków to marzenie niejednej pani domu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA