Meble.com.pl - komfort na miarę

Podświetlona ściana wykończona cegłą oraz duża sofa to elementy, które nadają charakter temu wnętrzu. Całość skąpana jest zaś w bieli. Projekt: Anna Kuk-Dudka. Fot. Bartosz Jarosz

Najmodniejsze salony w bieli. Zobacz gotowe wnętrza

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 sty 2016 15:38 (aktualizacja: 05 sty 2016 08:27)

Biel nie traci na popularności. W tym roku również będzie najmodniejszą z barw stosowaną w aranżacji wnętrz. Zobaczcie, jak z jej pomocą urządzić salon.

Biały salon jest świetlisty i niezwykle przestronny. Biel ma bowiem wyjątkowe właściwości. Nie dość, że przyciąga naturalne światło jak magnes, to także optycznie powiększa pomieszczenia. Doskonale nadaje się więc do aranżacji małych przestrzeni, ale w dużych salonach również czuje się świetnie. 

Biel można łączyć z dodatkami we wszelakich kolorach. Zarówno z pastelami, które sprawią, że aranżacja będzie prezentować się uroczo, jak również ze stylowym złotem czy mocną czerwienią. To także dobry punkt wyjścia dla czerni, którą należy we wnętrzach stosować z umiarem. Połączona z bielą będzie zaś wyglądała oszałamiająco. Białe wnętrza można w prosty sposób odświeżać. Wystarczy zmienić kolor dodatków, aby aranżacja nabrała zupełnie nowego wyrazu.

W białym salonie sprawdzą się zarówno meble nowoczesne na wysoki połysk czy skórzane sofy, jak również bardziej klasyczne meble z rysunkiem drewna, które nieco ocieplą zimną, białą barwę. Dla bieli nie ma żadnych ograniczeń, po prostu wszystko do niej pasuje, jest więc to kolor bezpieczny i uniwersalny. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA