Meble.com.pl - komfort na miarę

Helios to nowatorskie rozwiązanie sypialni połączonej z systemem szaf. Bardzo szeroka gama dostępnych elementów daje możliwość zaaranżowania sypialni z prostą szafą jak i przestronną zabudową narożną. Fot. Helvetia Wieruszów

Naturalna sypialnia. Biel ocieplona drewnem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 paź 2014 12:46 (aktualizacja: 08 paź 2014 07:53)

Duet bieli z drewnem jest modny także w sypialni. Jesienią tym bardziej doceniamy jasne, przytulne wnętrza - a taka jest właśnie sypialnia łącząca w sobie urok drewna i piękno bieli.

Trendy w aranżacji sypialni, podobnie jak nasz gust, ulegają wpływom i zmianom. Istnieją jednak takie kompozycje, które pomimo przemijającej mody, pozostają aktualne, np. jak duet biel i drewno. 

Prosta biel, skomponowana z drewnianymi detalami to nieodłączny motyw przewodni stylu skandynawskiego. Jego wzorniczy fenomen polega na uniwersalności zastosowania - świetnie odnajdą się w różnorodnych zestawieniach aranżacyjnych.

Na rynku mamy dostępne kolekcje z przewagą bieli lub przewagą dekoru o rysunku drewna - obie prezentują się równie interesująco. Podobnie jak zestawianie bieli na wysoki połysk ze stonowanym, ciepłym drewnem. Drewniany może być front szafy (bądź jej element), blat szafki nocnej czy też zagłówek. Opcji jest bardzo wiele. Zobaczcie sami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA