Meble.com.pl - komfort na miarę

Granatowa kuchnia z wyspą prezentuje się nowocześnie. Dzięki temu, że wyspa jest biała, całe wnętrze wydaje się bardzo jasne. Fot. Schüller

Niebieski w kuchni. Zobacz 20 pięknych zdjęć

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 sty 2016 08:42 (aktualizacja: 29 sty 2016 09:08)

Niezbyt często sięgamy po kolor niebieski w kuchni. To jednak błąd, bowiem meble kuchenne skąpane w tajemniczej, niebieskiej barwie nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Chociaż od pewnego czasu biel rządzi w kuchennych progach, to nie można oprzeć się wrażeniu, że to właśnie kuchnie w kolorze mają najwięcej charakteru. Ci mniej odważni stosują go jedynie jako dodatek do kuchni w bieli, czerni lub o wdzięcznym rysunku drewna. Są również tacy, którzy decydują się na w pełni kolorową kuchnię. Dziś prezentujemy wspaniałe aranżacje kuchni w kolorze niebieskim - w wersji total look, jak również z domieszką tej fascynującej barwy. 

Niebieski nieodmiennie kojarzy się z wakacjami, a tym samym z ciepłem, wypoczynkiem i słońcem. Jednak odcieni niebieskiego jest bardzo wiele. Dzięki temu możemy wybrać kuchenne fronty w kolorze, którego natężenie będzie najbardziej odpowiadać naszemu temperamentowi. Dostępne są nie tylko pastelowe błękity przemieszane z szarością, ale również morski błękit do złudzenia przypominający lazurową taflę wody, opalizujące kobalty czy głębokie, intensywne granaty. Warto wiedzieć, iż niebieski doskonale prezentuje się zarówno w połysku, jak i w matowym wykończeniu. Można go zestawić z bielą, czernią, szarością, pięknie komponuje się na tle rysunków drewna, ale także w połączeniu z innymi, żywymi kolorami. Producenci mebli kuchennych w szczególności polecają łączenie niebieskiego z żółcieniami, czerwienią, jak również limonkowym kolorem zielonym. 

W galerii zdjęć znajdziecie aż 20 niesamowitych kuchni w niebieskim kolorze. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA