Meble.com.pl - komfort na miarę

Zabawne pofalowane siedziska "Blow Hall". Fot. Hay

Nietypowe krzesła i fotele - te propozycje wyróżnią twój salon

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 sie 2014 12:18

Dobrze jest mieć w domu jeden mebel, który przyciąga wzrok i skupia na sobie uwagę gości. Jeden dlatego, że więcej może wywołać uczucie przesady. Jakie meble najlepiej sprawdzają się w tej roli? Oczywiście fotele!

Wszystko dzięki temu, że stawia się je najczęściej w widocznym miejscu, często na środku salonu. Niektórzy wolą, aby fotel był doskonałym odzwierciedleniem sofy i pełnił z nią jednolitą całość, jednak ci, którzy lubią się wyróżniać z pewnością zachwycą się modelami, które w niczym nie przypominają swoich większych sąsiadów.

Dla mniej odważnych dobrym rozwiązaniem będzie fotel po prostu w innym kolorze, natomiast dla osób chcących się popisać oryginalnością modele o niecodziennych i bardzo odważnych formach. Absolutnie nowoczesnym rozwiązaniem jest połączenie miękkiej, wygodnej sofy z metalowym i surowym fotelem. W łączeniu ze sobą stylów świetnie radzą sobie także fotele stylizowane na ludwikowskie, jednak tapicerowane ciekawą i wyróżniającą się tkaniną.

Foteli w salonach meblowych jest tysiące, warto więc trochę poszukać, aby we własnym salonie ustawić prawdziwą „perełkę”, która będzie się wyróżniać na tle wszystkich innych mebli.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA