Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia z małą wyspą, która ulokowano na środku pomieszczenia. Wyspa jest funkcjonalna, estetyczna, jak i wizualnie komponuje się z pozostałą częścią pomieszczenia. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna kuchnia. 10 pomysłów na aranżację z wyspą

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 kwi 2017 08:31

W przestronnej, nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć wyspy. Dzięki niej wnętrze będzie bardziej funkcjonalne, ale też niezwykle modne.

Wyspa to doskonałe rozwiązanie do dużych, przestronnych pomieszczeń kuchennych. Dzięki niej w łatwy sposób zagospodarujemy przestrzeń po środku kuchni, jak również wydzielimy strefy. Wyspę możemy bowiem wykorzystać na różne sposoby, od prostego blatu roboczego, po funkcjonalną strefę do przygotowywania posiłków.

 Dzięki temu, że wyspa stoi na środku pomieszczenia, jak również dostępna jest z każdej strony, stwarza doskonałe wręcz warunki do wspólnego gotowania z rodziną. Przy jednym blacie może spokojnie stać kilka osób, przygotowując posiłek i nie przeszkadzając sobie wzajemnie. Jeśli więc takie przeznaczenie wybierzemy dla wyspy, warto umieścić na niej płytę grzejną oraz wygospodarować część pustego blatu.

Kuchenna wyspa może być również alternatywą dla tradycyjnego baru śniadaniowego. Dzięki dużej powierzchni wolnego blatu i ustawionych przy nim wysokich krzesłach, pozwoli całej rodzinie zjeść wygodnie śniadanie czy wypić poranną kawę.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA