Meble.com.pl - komfort na miarę

Zabudowa na całą ścianę z wnęką to modna propozycja kuchni w nowoczesnym stylu. Jest minimalistyczna i bardzo praktyczna. Fot. Vigo/Max Kuchnie

Nowoczesna kuchnia. 15 aranżacji, które są teraz na czasie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 cze 2015 10:58

Nowoczesność jest teraz w modzie. Jak urządzić kuchnię, aby wpisywała się idealnie w ten styl? Zobacz 15 najmodniejszych aranżacji.

Nowoczesne kuchnie skłaniają się w stronę minimalizmu. Modne są duże, lakierowane powierzchnie, niezakłócone uchwytami czy zdobieniami. Rządzą jasne kolory - biel, pastele, chłodne szarości oraz barwy ziemi, jak naturalne forniry czy kamień. 

W dużych wnętrzach coraz częściej inwestorzy decydują się na wstawienie wyspy. Dzięki zamontowaniu w niej płyty grzewczej, może ona pełnić rolę strefy gotowania. Wyspa sprawdza się również jako miejsce do spożywania posiłków. Może być doskonałą alternatywą dla jadalnianego stołu. 

Równie popularne, jak wyspa, są wysokie zabudowy sięgające pod sam sufit. Dzięki takiej zabudowie możemy stworzyć w kuchni małą spiżarnię, ponieważ wysokie szafki dają ogromne pole do przechowywania suchej żywności. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA