Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Musco jest nowoczesna, ale jednocześnie bardzo przytulna. Fot. Vigo Kuchnie

Nowoczesna kuchnia. 7 modnych aranżacji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 lip 2017 14:01

Urządzasz kuchnię i chcesz, by była modna? Zobacz rozwiązania, które cieszą się obecnie największą popularnością.

Wbrew pozorom nie ma jednego, dominującego trendu w urządzaniu kuchni. Popularnością cieszy się wiele rozwiązań, jedne mniej, inne zdecydowanie wysuwają się na prowadzenie. Co więc wybierać, jeśli chcemy, aby nasza kuchnia była urządzona modnie?

Wśród kolorów na pierwszy plan wciąż wysuwają się biele, szarości i beże. Modne jest również łączenie tych barw z dekorami drewna o ciekawych strukturach i rysunkach. Lakierowane powierzchnie wciąż są proponowane przez wielu producentów, powodzenie to zawdzięczają swojej praktyczności. Są proste do utrzymania w czystości, a dzięki temu, że odbijają światło, dodają kuchni elegancji i optycznie ją powiększają.

Wśród rodzajów zabudowy powodzeniem wciąż cieszą się kuchnię z wyspą lub półwyspem - szczególnie w dużych wnętrzach. Nieodmiennie modna jest również wysoka zabudowa, montowana aż pod sam sufit. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wiele miejsca do przechowywania. Ponadto pozwala ona pięknie wyeksponować popularne fronty bez uchwytów, jako duże, gładkie powierzchnie, za sprawą których aranżacja kuchnia staje się bardzo nowoczesna.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA