Meble.com.pl - komfort na miarę

Całkowicie biała kuchnia może optycznie bardzo powiększyć małe pomieszczenie. Projekt: Katarzyna Merta-Korzniakow, Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna kuchnia. Cudne propozycje w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 sie 2016 09:12 (aktualizacja: 01 sie 2016 09:20)

Kuchnia musi być nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale też odpowiadać nam pod względem wizualnym. Jak sprawić, by była wyjątkowa? Sprawdźcie kilka ciekawych projektów.

Nowoczesna kuchnia jest jasna i pełna przestrzeni. Wybór więc czystej i ożywczej bieli wydaje się więc w tym przypadku naturalny. Biel sprawia, że wnętrze prezentuje się harmonijnie i daje wrażenia pomieszczenia utrzymanego w ładzie i porządku. Plusem jest również to, że dość łatwo zmienić jej wystrój, gdy zatęsknimy za zmianą. Wystarczy kilka kolorowych dodatków lub zmiana koloru jednej ze ścian. 

Biel wyjątkowo efektownie prezentuje się w minimalistycznym, nowoczesnym wydaniu. Zdecydowana kolorystyka i proste formy bez zbędnych zdobień idealnie ze sobą współgrają. Jeśli nie jesteśmy zwolennikami sterylności i cenimy sobie bardziej przytulne wnętrza, idealnym rozwiązaniem będzie urozmaicenie białych szafek delikatnymi wstawkami z drewna. Wszystko zależy od gustu i fantazji.

Sprawdźcie kilka modnych pomysłów na nowoczesną kuchnię w bieli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA