Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia na wysoki połysk to wspaniałe tło dla strefy dziennej. Jest dość neutralna. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna kuchnia. Meble na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 marz 2017 09:43 (aktualizacja: 10 marz 2017 10:36)

W nowoczesnej kuchni doskonale sprawdzają się meble na wysoki połysk. Prezentujemy najpiękniejsze aranżacje...

Kuchnie na wysoki połysk podbiły serca Polaków. Prezentują się modnie i nowocześnie. Zapewniają również szerokie pole do popisu jeśli chodzi o aranżację wnętrza. Lakierowane fronty możemy ze sobą miksować - łączyć różne kolory, a nawet faktury. Bardzo modnym rozwiązaniem jest dziś kuchnia w połysku, ocieplona elementami drewna. Efekt kontrastu jest obecnie bardzo pożądany w aranżacji wnętrz. Nadaje im niepowtarzanego charakteru i nowoczesnego sznytu.

Lakierowane fronty doskonale prezentują się w kuchniach przestronnych, ale również i tych małych. Mogą optycznie powiększać wnętrza i stanowią również dość neutralne tło, więc z powodzeniem można lakierowaną kuchnię połączyć z salonem, otwierając na siebie oba pomieszczenia. W małej kuchni najlepszym rozwiązaniem będą lakierowane fronty w bieli lub beżach, aby przełamać monotonię jasnych barw, możemy zastosować w kuchni otwarte półki, eksponując na nich kolorową ceramikę. W dużych kuchniach zarówno stylistyka, jak i układ szafek jest dowolny. Kuchnia na wysoki połysk ciekawie prezentuje się z wyspą, z dużą ilością otwartych półek lub jako duża zabudowa od podłogi do sufitu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA