Meble.com.pl - komfort na miarę

Szarości lakierowane na wysoki połysk przybierają kolor stali. Prezentuję się w tej wersji nowocześnie i stylowo. Fot. Haecker

Nowoczesna kuchnia. Modne meble na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 kwi 2015 09:58 (aktualizacja: 27 kwi 2015 08:05)

Kuchnie na wysoki połysk odznaczają się doskonałym stylem. Odbijające się w błyszczącej powierzchni światło może też powiększać optycznie wnętrze. Zobaczcie jak ciekawie urządzić kuchnię na wysoki połysk.

Kuchnia to miejsce szczególne, powinno być więc urządzone tak, aby spędzanie w niej czasu, było największą przyjemnością. Poza funkcjonalnością, powinna odznaczać się również ciekawym designem. Modne dziś minimalistyczne aranżacje wcale nie sprawiają, że traci ona na przytulności. Wręcz przeciwnie, może być bardzo nowoczesna, ale też kojarząca się w domowym ciepłem.

Aby stworzyć modną i nowoczesną kuchnię, warto wybrać meble lakierowane na wysoki połysk. Modne są wciąż kolekcje w białym kolorze. Dla tych, którzy nie lubią tak chłodnych barw, polecamy białe fronty kuchenne z drewnianymi korpusami. To cieplejsza i przytulniejsza wersja, która prezentuje się równie ciekawie. W połysku doskonale prezentuje się także każda inna barwa. Szarości lub brązy będą wyglądały elegancko, zaś czerwienie czy żółcienie ożywią wnętrze i dodadzą mu nonszalancji.

Doskonałym rozwiązaniem jest wybór kuchni z otwartymi półkami. Można je wykończyć w innym kolorze niż resztę szafek, dzięki czemu kuchnia będzie się prezentować bardzo nowocześnie, ale też trochę nietypowo.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA