Meble.com.pl - komfort na miarę

Błękit to kolor modny, ale niestety rzadko stosowany we wnętrzach kuchennych. Dzięki połączeniu z bielą prezentuje się świeżo i modnie. Warto więc pomyśleć o nim wybierając kolorystykę kuchni. Fot. Leicht, model Largo-FG

Nowoczesna kuchnia. Najmodniejsze meble na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 sty 2015 07:55 (aktualizacja: 07 sty 2015 08:16)

Modne dziś kuchnie to nie tylko te, które zachwycają wyglądem, ale takie, które są też praktyczne i funkcjonalne. Takie zaś są właśnie kuchnie na wysoki połysk. Sprawdźcie nasze propozycje...

Funkcjonalna kuchnia to taka, w której jest dużo miejsca do przechowywania, a także przestrzeni do swobodnego przygotowywania posiłków. Jednak poza tymi potrzebnymi funkcjami musi ona być również ładna i ... modna. Powodzeniem dziś cieszą się meble kuchenne na wysoki połysk. Są to najczęściej polecane rozwiązania przez architektów wnętrz, jak również, coraz więcej modeli tego rodzaju możemy zobaczyć w ofercie producentów mebli kuchennych.

Choć na pierwszy rzut oka wydawać się może, że lakierowane powierzchnie są mało praktyczne, właśnie w przestrzeni kuchennej sprawdzają się doskonale. Łatwo się czyszczą, a zabrudzenia czy nawet odciski palców można usunąć przy pomocy mokrej ściereczki. Dodatkowo powierzchnie, które odbijają światło i działają jak lustro, optycznie powiększają pomieszczenia. Są więc doskonałymi meblami do niewielkich kuchni. 

Ponadto kuchnie na wysoki połyk dają wiele możliwości aranżacji wnętrza. Bardzo prosto jest łączyć przy ich pomocy różne barwy, np. zastosować inny kolor frontów na górze, a inny na dole mebli. Doskonale współgrają też z oświetleniem, przykładowo w formie podświetlonych od spodu szafek.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA