Meble.com.pl - komfort na miarę

Jednym z najdoskonalszych połączeń jest zestawienie bieli czerni w jednej aranżacji. W kuchni mogą to być białe fronty i czarny blat. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna kuchnia. Piękne meble na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 gru 2014 09:47 (aktualizacja: 17 gru 2014 07:52)

Moda na meble w wysokim połysku nie ominęła także wnętrz kuchennych. Kuchnia na wysoki połysk to świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie powierzchnie łatwe do czyszczenia, a także modny design.

Wśród kuchni na wysoki połysk dominuje barwa biała. To obecnie najmodniejsza kolorystyka, którą na frontach kuchennych prezentuje się sauté lub w zestawieniu z naturalnym drewnem. Drewno naturalnie ociepla białe meble i dodaje im delikatnego uroku, który z kolei do pomieszczenia wprowadza rodzinny, przytulny klimat. To dobre rozwiązanie szczególnie dla tych osób, które marzą o białej kuchni, ale boją się całkowicie zimnej aranżacji. Drewno rozwiąże ten problem, ponieważ biała kuchnia nie będzie się przy nim wydawać chłodna i ascetyczna. 

Jednak kuchnie na wysoki połysk to nie tylko biel, a wręcz przeciwnie, cała gama kolorów. Modne są również zdecydowane czerwienie, odcienie kawy z mlekiem, czy głęboka czerń. Zarówno projektanci jak i producenci mebli proponują łączenie barw - ciemnych frontów na szafkach dolnych, a jasnych na górze, lub odwrotnie. Modne jest także mieszanie kolorów w jednym ciągu szafek, zarówno na frontach, jak i w formie otwartych, kolorowych półek. Jednak wszystko utrzymane w wysokim połysku. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA