Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia przedzielona od salonu barem pozwoli uczestniczyć w przyjęciu gości, nawet jeśli przygotowujemy w tym czasie posiłek. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna kuchnia. Sprawdź jak ją połączyć z salonem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 lip 2015 10:02 (aktualizacja: 29 lip 2015 08:18)

Otwarta kuchnia nie jest dedykowana wyłącznie małym przestrzeniom. Zobacz jak pięknie można ją urządzić na każdym metrażu.

Jak otworzyć kuchnię na salon? Bardzo prosto. Można ją otworzyć całkowicie, warto jednak zaznaczyć granicę pomiędzy nią a pokojem dziennym. Do tego świetnie nadaje się stół. Wystarczy ustawić go przy przejściu komunikacyjnym, aby stworzyć płynne przejście od jednej strefy mieszkania do drugiej. Oprócz stołu, można posiłkować się również murkiem i barem. Ich zaletą jest to, że przesłaniają strefę roboczą w kuchni, ukrywając tym samym nieporządek.

Otwarta kuchnia ma swoje zalety, bowiem osoby, które w niej pracują nie są całkowicie wyłączone z tego, co dzieje się w salonie. Bar w kuchni może służyć także jako przestrzeń do spożywania posiłków, wystarczy ustawić przy nim krzesła na wysokich nogach lub hokery. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA