Meble.com.pl - komfort na miarę

W małym mieszkaniu z aneksem kuchennym prosty barek służy jako miejsce spożywania posiłków. Ze względu na krótki blat roboczy w razie potrzeby służy również jako dodatkowe miejsce do pracy. Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna kuchnia. Tak ją zrobisz na wymiar

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 05 lis 2015 11:34 (aktualizacja: 06 lis 2015 08:29)

Kuchnia na wymiar to dość kosztowne, ale też bardzo wygodne rozwiązanie. Zabudowę możesz idealnie dostosować do wymiarów i rozmieszczenia swojego wnętrza, a także swojego poczucia estetyki.

Najpopularniejszą aktualnie stylistyką jeśli chodzi o wystrój kuchni jest minimalizm i prostota. Pełne zdobień kredensy z mnóstwem półeczek zdecydowanie odeszły nieco w zapomnienie. Modna zabudowa to wręcz ascetyczne fronty, kryjące funkcjonalne szafki oraz szuflady. Meble są proste w użytkowaniu i łatwe w utrzymaniu czystości, niepozbawione jednak ciekawych rozwiązań. Zajmują mało miejsca, zapewniając jednocześnie odpowiednio dużo przestrzeni na przechowywanie. 

Ponieważ kuchnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu, podczas jej urządzania projektanci dbają także o jej funkcjonalność i wygodę użytkowania. Każdy element zabudowy ma swoje dobrze przemyślane miejsce – o przypadkowości nie ma mowy. 

Zachęcamy do obejrzenia ciekawych pomysłów na kuchnię zaprojektowaną pod zabudowę.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA