Meble.com.pl - komfort na miarę

Drzwi składane S300 z systemem zabudowy wnętrz Legno. Istnieje możliwość indywidualnego dostosowania systemu do wielkości i kształtu wnętrza. Fot. Raumplus

Nowoczesna kuchnia. Tak modnie ukryjesz zabudowę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 marz 2017 09:44 (aktualizacja: 27 marz 2017 11:10)

Ukryta kuchnia to jeden z najnowszych trendów w aranżacji przestrzeni i „must have” nowoczesnego wnętrza. To również funkcjonalny zabieg, który optycznie powiększa i porządkuje wnętrze.

Kuchnia ukryta za drzwiami to jedno z ciekawszych rozwiązań aktualnie proponowanych przez producentów mebli. Zabudowa schowana za taflą połyskującej, jednolitej powierzchni to sposób na optyczne uporządkowanie wnętrza, w sytuacji, gdy otwierane tradycyjnie skrzydła mogłyby zaburzać estetykę lub ergonomię pomieszczenia.

Kuchnia ukryta za drzwiami przesuwnymi to funkcjonalność i wygoda w przypadku pomieszczeń, które mają ograniczony metraż i wymagają racjonalnego gospodarowania powierzchnią. Taki sposób aranżacji wnętrza posiada wiele zalet. Po zamknięciu drzwi kuchnia znika, a pomieszczenie nabiera salonowego charakteru. Wszystko jest ukryte przed wzrokiem gości, a kuchenne przedmioty są zabezpieczone przed kurzem, zniszczeniem czy działaniem promieni słonecznych. 

Jeśli nasze meble ukryte są za drzwiami przesuwnymi, warto postawić na system suwny, który zapewni przesuwanie nawet ciężkich drzwi w płynny i lekki sposób. Umożliwi to szybki dostęp do blatu roboczego, urządzeń, szafek oraz przechowywanych w nich sprzętów. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA