Meble.com.pl - komfort na miarę

Wysoka zabudowa zapewnia wiele miejsca do przechowywania. To praktyczne rozwiązanie do każdej kuchni. Projekt: Magdalena Konopka, Maciej Konopka. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna kuchnia. Wybierz meble na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 maj 2017 09:01 (aktualizacja: 25 maj 2017 12:47)

Jaka kuchnia jest dziś najmodniejsza? Jakie meble najchętniej wybierają Polacy? Zobacz galerię zdjęć i przekonaj się sam!

Wybierając meble do kuchni w pierwszej kolejności kierujemy się ich funkcjonalnością, wybieramy pojemne szafki, w których zmieści się wiele rzeczy oraz nowoczesne sprzęty AGD. Nie bez znaczenia jest również stylistyka mebli, ponieważ kuchnia jest miejscem, w którym nie tylko sami często przesiadujemy, ale również chętnie zaglądają do niej nasi znajomi. Warto więc urządzić ją modnie. Jak to zrobić?

Do swoich wnętrz Polacy chętnie wybierają kuchnie z frontami na wysoki połysk. To praktyczne rozwiązanie szczególnie do małych pomieszczeń. Lakierowane powierzchnie dzięki temu, że odbijają światło, optycznie mogą powiększać przestrzeń. Szczególnie, jeśli wybierzemy meble w jasnych kolorach. Modne dziś kolory to biel, beże i szarości. Można je łatwo zestawiać z kuchennymi dodatkami, a neutralność tych barw sprawia, że będą atrakcyjnie prezentować się przez wiele lat.

W galerii zdjęć prezentujemy najciekawsze pomysły na kuchnie w wysokim połysku. Wszystkie zdjęcia prezentują prawdziwe wnętrza w polskich domów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA