Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Star 27K marki Nolte to meble o nowoczesnym, jasnym wzornictwie. Szafki otwierane dotykiem, dają szybki i łatwy dostęp do ich zawartości. Fot. Nolte Küchen

Nowoczesna kuchnia. Wybierz szafki otwierane dotykiem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 marz 2015 09:07 (aktualizacja: 16 marz 2015 08:13)

Prostota i funkcjonalność to dwa filary modnej kuchni. Nowoczesne kuchnie są do bólu minimalistyczne, gładkie, oszczędne w formie, ale też niezwykle intuicyjne, np. otwierane dotykiem.

Minimalistyczne kuchnie nie znoszą dodatków. Są one zbędne, ponieważ zakłócają spokój aranżacji. Jednak fronty bez uchwytów, otwierane na dotyk, to nie tylko kwestia estetyki, ale również niezwykła funkcjonalność, z której zadowolona będzie dosłownie każda pani domu.

Pracując w kuchni, często mamy zajęte ręce. Trzymamy w nich garnki, łyżki czy noże, a innym razem mamy je ubrudzone mąką czy klejącym się ciastem. Jak więc otworzyć szafkę, nie brudząc jej? W takiej właśnie chwili przydadzą się fronty otwierane dotykiem. Jeśli musimy się dostać do szafki, w której schowany jest kosz na odpadki, wystarczy że lekko dociśniemy front kolanem czy łokciem, a wyjedzie on lekko i płynnie z całą swoją zawartością wprost pod nasze ubrudzone lub zajęte dłonie. 

Fronty otwierane na dotyk to niezwykłe ułatwienie i usprawnienie codziennych kuchennych czynności. Dzięki nowoczesnym technologiom kuchnia pełna techniki, zautomatyzowana i intuicyjna, staje się powoli naszą codziennością. Poza funkcjonalnością, jest również piękna i nowoczesna, płynąca z prądem aktualnych trendów w aranżacji wnętrz. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie najpiękniejsze aranżacje kuchenne bez uchwytów - minimalistyczne, ale także bardzo przytulne. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA